Kurz drátování Choltice

Ahoj dráteníci,

připravila jsem si pro vás živé kurzy na naše drátenické setkání na Řemeslných Cholticích.

KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY: V sobotu 12.6. od 13 hod proběhne kurz drátování pro začátečníky a vyrobíme si na něm drátované srdíčko s minerálem a naučíme se patinovat.
Tento kurz bude trvat cca 1-2 hodiny. Cena kurzu v předprodeji: 550 Kč

KURZ PRO POKROČILÉ: Na sobotu večer, od 18:00, pak nabízím kurz pro pokročilé a vyrobíme si spolu drátovaného draka. Draci jsou mými oblíbenci a tenhle se stal skoro symbolickým – už. 1,5 roku zdobí titulní fotku naší skupiny Magické drátování.
Tento kurz bude na 2+ hodiny, vytvoříme si spolu základní kostru draka, vypleteme křídla (je potřeba mít osvojenou techniku drátěné krajky), vypleteme ocas a dotvoříme hlavu. Hlava, ačkoliv je nejmenší částí, bývá na výrobu nejsložitější, aby měl drak ten pravý výraz :-).
Výhodou bude, když na setkání budete celý víkend, abychom draka případně dokončili v neděli ráno, ale i když ne, nějak to vyřešíme. Cena kurzu v předprodeji: 950 Kč 
Ten samý kurz proběhne pak v neděle 13.6. také od 12 hod.

Info o průběhu kurzu: 

Všechen materiál je v ceně kurzu.

Počet účastníků na jednotlivé kurzy je omezen na 10. Pokud se chcete zúčastnit, kupte si prosím své místo v předprodeji zde dole na stránce.
Pokud budou na kurzu ještě volná místa, je možné se zúčastnit také spontánně na místě: cena na místě je pak + 100 Kč k ceně uvedené níže, platba pouze v hotovosti.

Minimální počet účastníků na jeden kurz jsou 4, při nenaplnění kapacit se kurz nebude konat.
Pokud z nějakých důvodů (vládní nařízení,…) nebude možné kurz uskutečnit, vrátím Vám 100% částky do 7 dní zpět na účet.

V případě že se kurzu z osobních či jiných důvodů nebudu moci zúčastnit vy a nepodaří se najít náhradníka, vrátím vám 50% zaplacené částky. V případě, že kurz naplním jiným zájemcem či za sebe najdete záskok, vrátím vám 100% zaplacené částky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.