E- Book & Videokurz

Začněte a udrátujte si 10 krásných šperků

Drátování je stará slovanská technika, která původně sloužila k opravě rozbitých hrnců, výrobě věšáčků nebo třeba pomůcek do kuchyně. V dnešní době se ale tato technika transformovala do podoby estetické. Pomocí drátování se dají vyrobit krásné a originální šperky a já vás naučím, jak si vytvořit nádherný a originální šperk, který nikdo jiný nemá.

videolekcí v kurzu

fotek v e-booku

nadšených dráteníků

V e-booku se naučíte:

Jak jednoduše odrátovat kámen!

Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými dráty!

A kde se dají lehko sehnat 🙂

Vyrobit si náušnicové háčky i zapínání

Tepat na kovadlině

Ukončovat dráty

Navazovat dráty

Jak měřit velikost prstene

Jak patinovat a leštit šperky

Jak upravovat povrch šperků a kde to není nutné

Jak si vyrobit náramek, náhrdelník, prsten a nebo celý set

A mnohem víc… 🙂

Podle videokurzu si připravíte:

Co vás čeká?

 

Přes 300 profi fotografií a 10 videolekcí , kde všechno uvidíte přímo před sebou a můžete spolu se mnou drátovat.

S tímto balíčkem získáte tolik vědomostí jako byste absolvovali minimálně 10 mých živých kurzů!

Spousta informací o drátování šperků, ideální pro začátečníky!

Desítky hodin práce a přes 15 let zkušeností s drátováním jsou ukryty v tomhle balíčku. Je ideální pro všechny začátečníky, kteří mohou být podklady jednak textově v e-booku, ale pak taky rozšiřující formou ve videonávodech.

Ve 30 kapitolách  a 10 videolekcích se naučíte, jak jednoduše lze šperky drátovat. Všechny začátečnické chyby už jsem udělala za vás, takže vy můžete začít rovnou tvořit :-). Tak si nechte podat moji pomocnou ruku do magického světa drátování :).

E-Book Planning

Základní techniky drátování vysvětleny jednoduše a polopaticky 🙂

V prvních 3 kapitolách e-booku se seznámíte se všemi druhy drátů používaných v drátenictví a zjistíte, jak ten správný pro svůj šperk vybrat. Nechybí popis kleští a druhů kamenů s praktickými ukázkami využití. Jako bonus objevíte na konci knihy ještě seznam oblíbených prodejen “mých” dráteníků, takže si materiál můžete hned objednat. Schválně tohle uvádím jenom jako bonus, nechci najíždět do placených spoluprací.

Všechno jsem vytvořila tak, abyste po “absolvování” tohohle balíčku mohli mít na stole svoje vlastní drátované šperky :-).

Drátováním vás provede:

Monsterance (Anna Benešová) je drátenice, šperkařka a lektorka techniky drátování. Vyrábí originální drátované šperky a pravidelně vede kurzy drátování v Česku i v zahraničí. V oboru má přes 15 let zkušeností a prošla si dlouhou cestou od tradičního drátování hrnců a dekorací, přes tepané šperky až po propracované šperky s fantasy motivy, ve kterých kombinuje americký styl práce s drátem, tzv. wire-wrapping. Ve své nejnovější e-knize vám představí základní techniky z obou směrů drátování, prozradí tipy a triky pro práci s drátem a ukáže, jak si vyrobit komponenty na šperky tak, abyste si je už nikdy nemuseli kupovat.

let zkušeností

dráteníků v komunitě

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Chcete Balíček pro začátečníky někomu darovat?