Děkuji za Tvou objednávku!

Milý dráteníku,

děkuji za nákup balíčku mého e-booku a videokurzu. Věřím, že Ti na tvé drátenické cestě pomůžou. Dala jsem do nich to nejlepší, co jsem se v drátování zatím naučila.

Podklady pro platbu už máš ve své e-mailové schránce. Po uhrazení částky (bankovní převod může trvat 1-2 dny) Ti přijde e-mail s odkazem, odkud si e-book Jak začít drátovat šperky budeš moci stáhnout. Odkaz bude fungovat na 3 stažení, doporučuji si tedy e-book stáhnout a rovnou uložit někam do počítače. Zároveň Ti obratem přijdou přihlačovací údaje do členské sekce, kde najdeš videokurz Udrátujte si 10 krásných šperků.

Před zaplacením si, prosím, ještě zkontroluj zadání správného čísla účtu a hlavně VARIABILNÍHO symbolu, jinak systém nebude schopen platbu najít a e-book ani přihlašovací údaje se neodešlou.

Se svými výtvory se můžeš pochlubit ve skupině Magické drátování, kam můžeš i kdykoliv napsat, když narazíš v drátování na problém. Jsme skvělá drátenická parta, tak se nemusíš bát :).

Budu moc ráda, když mi po přečtení věnuješ pár minut a napíšeš recenzi. Ta pomůže i ostatním se rozhodnout, jestli můj e-book a videokurz stojí za to. Moc děkuju.

Měj se hezky,
Tvoje Monsterance