Individuální online lekce

Chcete si něco udrátovat ale cítíte, že potřebujete pomocnou ruku?
Tvoříte podle mých videií nebo živých vysílání, ale chtěli byste individuální přístup?

Nabízím online lekce drátování. To, co si spolu vyrobíme, vyberete vy. Může to být něco z mojí nabídky, z již proběhlých live streamů, ale i cokoliv nového, co si vymyslíte. Na tématu se domluvíme předem po emailu a sjednotíme i materiál, abychom obě (oba) tvořili z toho stejného.
Můžete se objednat i pokud nevíte, co si chcete vyrobit, ale potřebujete položit základní kámen pro drátování :-). Nakoupili jste si pomůcky, ale ještě tak trochu tápete, co s nimi. Pošlete mi fotku kupičky svého materiálu a já už něco vymyslím. Projdu s vámi celé základní techniky od uhlazení drátů, broušení, tepání, ohýbání, manipulace s kleštěmi, základní formy wire-wrappingu atd. Prostě takový osobní mini kurz drátování :-).

Individuální online lekce probíhá přes platformu Streamyard, potřebujete k tomu slušné připojení a buď počítač nebo smartphone s kamerou a mikrofonem, abych vám viděla pod ruce. Před začátkem lekce vám pošlu odkaz, přes který se připojíte. Stačí na něj kliknout, nemusíte nic instalovat.
Pokud chcete, celou lekci vám natočím a dám jako záznam k dispozici.

Cena: 1 000 Kč za hodinu. Můžete si objednat jenom jednu nebo celý den :-). Pokud nevíte, jak dlouho bude lekce vašeho výrobku trvat, objednejte si prosím zprvu jenom 1 hodinu a zbytek vám pak doúčtuji (po 15 minutách po 250 Kč). 

Soukromou online lekci můžete zakoupit i jako dárek, ráda vám k ní vystavím osobní dárkový poukaz. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.