Chcete úspěšně prodávat svoje výrobky nebo online produkty?
Pro každého rukodělce je jiná cesta. Někdo rád natáčí videa a mluví, někdo se prezentuje skvělými fotkami, jinému jde nejlépe živý prodej (pokud to zrovna jde:)). Podnikat v souladu se sebou samým, vyrábět ve flow a nenutit se do “zaručených marketingových rad” je podle mě základ úspěšného a šťastného podnikání. 

Na této stránce najdete nabídku mým strategických business konzultací pro vaše rukodělné podnikání. Ráda vám předám svoje vlastní zkušenosti a poradím, kam se dále posunout. Najdu zádrhel a společně ho opravíme. Nebo nastavíme správně prodejní kanály a koukneme se na cestu zákazníka. Vyberte si jednu ze 3 variant konzultací, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud si nejste jistí, co je pro vás to pravé, napište mi prosím email. Budu se těšit na všechny ty zajímavé projekty, na kterých s vámi rukodělci můžu spolupracovat :-).

Na konzultace je možné se objednat znovu od srpna 2021. Kapacita pro červen a červenec je již zaplněna.

Přeji všem kreativní léto plné nápadů! 🙂 Anička 

Jednorázová konzultace

90 min

Je pro vás vhodná, pokud jste se ve svém podnikání zasekli na konkrétním problému. Chcete třeba nakopnout sociální sítě, ale nevíte, kterou vybrat a jak se prezentovat. Potřebujete nastavit ceny svých výrobků. Chcete začít prodávat e-book, klub nebo videokurz a hledáte jak technické rady, tak i zkušenosti s prodejem. Nebo chcete probrat cokoliv jiného. V tom případě se objednejte na jednorázovou konzultaci, během 90 minut většinou zvládneme jeden daný problém vyřešit.

2 990 Kč

3měsíční mentoring

360 min videohovoru

Je ideální k dlouhodobému posunu a budování značky. Během 3 měsíců budete mít k dispozici 360 minut mého času, můžete si ho rozdělit po 1 hodině každých 14 dní nebo podle potřeby. Při dlouhodobém mentoringu spolu odstraníme bloky, které brání rozvoji vašeho podnikání a rovnou půjdeme do akce. Můžete se mnou probírat zádrhely nebo problémy, které zrovna v podnikání řešíte nebo se mnou nechat vést, pomůžu vám naplánovat další akční kroky tak, aby váš handmade business stabilně rostl.

11 900 Kč

VIP nabídka

Intenzivní podpora

Tohle je Crème de la Crème mého poradenství. VIP nabídka je pro vás, pokud potřebujete bleskově nakopnout svoje podnikání. Nabízím 3měsíční intenzivní péči, kdyby budu o vašem projektu přemýšlet, jako by to byl můj vlastní. Vytáhnu z rukávu svoje kontakty a ráda vás propojím, budu pro vás na telefonu i messengeru, týdně si budeme volat, zhodnocovat a stanovovat plány na další kroky. Moje VIP nabídka je vhodná i pro malé projekty a startupy s mezinárodním přesahem, komunikovat mohu s ostatními členy týmu v angličtině i němčině. Nabídka zahrnuje můj čas a poradenství, praktické kroky už ale musíte udělat sami. Nenabízím daňové ani právní poradenství v podnikání a prodeji do zahraničí. 

Pokud vás nabídka zaujala, zanechte mi prosím dole ve formuláři email nebo telefon, ozvu se vám a probereme detaily.

Proč vám mohu pomoci zrovna já?

Drátuji už 17 let. Z toho posledních 9 let podnikám. A znám moc dobře tu cestu, kterou zrovna jdete. Tvoření vás baví, ale tak nějak tušíte, že prodávat “to” jenom za materiál je cesta do pekel. Je. Bojujete se sociálními sítěmi, zkoušíte si postavit eshop, dát pár věcí do komise do místního obchůdku, přitom občas něco postnout na instagram nebo napsat článek na blog pro dobro toho SEO. A nějaký online kurz by se taky hodil, protože pasivní příjem, koroprázdniny a tak. A na tvorbu pak nezbývá čas ani energie. Měli byste “budovat značku”, přitom zápolíte s ideální klientelou a kde si ji vyčarovat. Doma vám říkají, že to za tu cenu stejně neprodáte a že lidi nedokáží ruční práce ocenit.

Tohle všechno mám také za sebou. A před sebou momentálně fungující business s drátováním, silnou značku drátovaných šperků, videokurz, e-book i fungující kreativní klub. Jde to, ale nikdo to za vás neudělá. Mohu vám ale ukázat jak a ušetřit vám tak spoustu času, peněz i nervů, protože já tou cestou už prošla.

Nabízím vám buď jednorázové poradenství v problému, který právě řešíte nebo dlouhodobý mentoring, kde se do hloubky podíváme na váš byznys a postavíme mu základní kameny. A pak tu mám i VIP nabídku, vždy pro jednoho z vás na čtvrt roku, kdy se vašemu projektu budu věnovat s plným nasazením, jako by to byl projekt můj vlastní :).

Kromě letité praxe v oblasti prodeje rukodělných výrobků a budování umělecké značky na to mám i “papír”. Vystudovala jsem obor Umění, hudba a média na Philippově univerzitě v Marburgu a vedle hutné teorie z dějin umění i médií mám i praktický výcvik z oblastí jako je fungování umělecké galerie ve Frankfurtu nad Mohanem či mediální trénink pro velké noviny. 

Jsem rukodělná mentorka, která to, co učí, sama i žije a funguje jí to. Nepředám vám suché poučky z knížek o podnikání, ale vlastní příběhy a zkušenosti. A vlastní názor na vaše podnikání, i když občas může jít proti zaběhlým zvyklostem. 

Konzultace pro podnikatelky v handmade:  prodejní kampaň na nové produkty (chystám se brzy spustit prodej autorských hraček)

Anička byla na konzultaci výborně připravená, z rukávů sypala jednu radu za druhou.  Krok za krokem mě provedla přípravami kampaně i kampaní samotnou.

Velmi jsem ocenila hromadu konkrétních, praktických příkladů a tipů, jak na to – přizpůsobených mé značce a mé cílovce. A především respektujících mě samotnou. Spousta dílků do sebe zapadla a vytvořila jeden smysluplný celek.

Určitě budu ve spolupráci s Aničkou pokračovat na dalších konzultacích. Vše velmi dobře zná z vlastní zkušenosti. Bylo to velmi přínosné. Děkuju a na 100% doporučuju.

Barbora Pallová
Lesito

Značku Monsterance jsem objevila kupodivu teprve nedávno a byla pro mě naprostým zjevením, na jakou úroveň lze v českém prostředí vybudovat značku založenou na klasické rukodělné technice. Od té doby jsem fanouškem nejen Aniččiných úžasných výrobků, ale také jejího neustále se rozvíjejícího podnikání.

Neváhala jsem proto ani minutu a využila jsem nové možnosti konzultace, protože mi bylo jasné, že za jejími radami budou léta nenahraditelných vlastních zkušeností.

Oblast handmade je velmi specifická a mě především zajímalo, jak se naučit úspěšně prodávat rukodělné výrobky za adekvátní cenu. To jsem nikdy nedokázala, stejně jako většina dalších tvůrců na našem trhu. Anička mi kromě přínosného obecného náhledu dala řadu konkrétních rad v souladu s typem mých výrobků, ale i mou povahou.

Probraly jsme také můj hlavní nový handmade online projekt, ke kterému mi dala mnoho užitečných tipů, jakým způsobem a kde jej propagovat, a pomohla mi rozlousknout ořech, do kterého se už pár měsíců vůbec nemůžu dostat – jak si definovat svou cílovou zákaznici.

Po konzultaci jsem ještě hned dostala sepsaný souhrn rad a odkazů.

Anička se perfektně orientuje nejen v handmade, ale také v online podnikání s využitím sociálních sítí.

Dračím okem dokáže nahlédnout potenciál vašeho handmade podnikání, odhalit příčiny problémů a objevit možnosti úspěšného rozvoje. Zároveň, což mi přijde v této oblasti velmi důležité, citlivě vnímá i osobnost tvůrce a své návrhy zaměřuje tak, aby byly s ním a jeho tvorbou v souladu.

Moc mile a příjemně probíhající konzultace s Aničkou byla pro mě velmi přínosná, děkuji za ni a rozhodně ji všem handmade tvůrcům, kteří chtějí ve svém podnikání uspět, vřele doporučuji

Magdalena Puntík Gabrielová
Puntík

Konzultace proběhla včera a já jsem z ní nadšená. Přestože podnikám v jiném handmade odvětví než Anička, dokázala se nacítit na mou tvorbu a hlavně na mé klientky.

Vzhledem k tomu, že jsem nová česká značka spodního prádla, chtěla jsem vědět, jak dostat povědomí o své značce mezi lidí. Jak komunikovat, abych vzbudila důvěru a zájem.

Dostala jsem spoustu rad a návodu, jak o prezentaci na sítích přemýšlet, na co se zaměřit a vše dostalo hezkou strukturu a dává mi to smysl. Anička mě hezky vedla pomocí otázek. Má skvělý přehled, vším si sama prošla a je ve světě handmade výrobků skutečně odborník. Poradila mi takové kroky v prezentaci, které sama využívá a fungují ji. Nejvíc oceňuji tipy, které mohu začít hned praktikovat. Nebyla to pouze omáčka ale skutečně jádro a důležité kroky k budování důvěry a povědomí. Jako bonus skvělá uvolněná atmosféra po celou dobu konzultace.

Moc děkuji a všem tvůrcům vřele doporučuji.

Anna Havelková
Anniela

Měla jsem s Aničkou jednu konzultační hodinu a i přes to, že to byla pouze hodina, mě to dokázalo hodně posunout a srovnat si spoustu věcí v hlavě.

Anička byla na konzultaci výborně připravená, měla několik praktických tipů, jakou cestou bych se mohla ve svém podnikání vydat, nebo jak některé věci lépe uchopit. Umí navodit příjemnou atmosféru a vzbudit důvěru, takže není problém otevřít jakékoliv téma.

Díky svým dlouholetým zkušenostem z oblasti handmade je to podle mě správná volba, pokud třeba tápete, jak dál anebo jen potřebujete na své cestě lehce nasměrovat.

Petra Suchá
Bylajsemsukne

Včera večer jsem měla individuální konzultaci s Monsterance a musím říct, že nelituji ani času ani peněz. Anička byla skvěle připravena a dala mi spoustu užitečných rad a podnětů, které teď ve svém podnikání zkusím zúročit😉. Snad se mi to povede, tak aby to dobře fungovalo. Mám radši individuální přístup a tato konzultace byla přesně to, co jsem potřebovala. Ještě jednou děkuji. A vřele doporučuji👍👍👍👍

Světlana Komárek
Šmuky Světlana

Dnes jsem měla s Aničkou Monsterance konzultaci. Jsem nadšená a plná informací, které momentálně zpracovávám 😉. Máte-li v sobě nějaké nezodpovězené otázky, tak neváhejte. Nejenže je Anička prima, ale otázky, které vás blokovaly, vás posunou zase dál 🙂.

Děkuji za rady Aničko, jsi skvělá 🙂 ❤.

Karla Mokrošová
Jewelry from beads

 Dobré ráno rukodělci, v této skupině jsem teprve krátce (hodnocení přidáno do FB skupiny Rukodělci, pozn red.), o to radostněji se s vámi chci podělit o svou zkušenost z konzultace s Aničkou, Monsterance.
Mou velkou vášní je mokré plstění a tento rok jsem se rozhodla, tuto vášeň přetavit v živnost a jít s kůží na trh.
Znáte ten pocit když staré se dokončuje a nové jestě není ukotvené.
Dostaví se pocit, ehm ehm pěkně sis to vymyslela, ale jak na to?
Odpovědi jsem našla u Aničky. A nejen to, Aniččino umění nacítit se na můj obor a rozhled v oblasti rukodělné tvorby mi během konzultace dávali pocit, že v tom “jede” se mnou.
Probrali jsme to od A do Z a na konci tunelu se objevilo světlo 😇.
Vřele doporučuji všem, kteří se ocitli na startovní čáře, nebo naopak potřebují “nakopnout” a posunout se dál.
Ještě jednou děkuji Aničko a přeji ať se nám všem daří 🍀

Kateřina Kaluginová
Mokré plstění

Krásný večer,
ráda bych touto cestou poděkovala Aničce za dnešní osobní konzultaci (recenze byla vložená ve večerních hodinách do fb skupiny Rukodělci, pozn. red.). Přinesla mi mnoho aha momentů, dostala jsem spoustu tipů a podnětů, asi to budu ještě dlouho zpracovávat. 🙂 Je neuvěřitelné, jaký má Anička přehled, jak se dokáže nacítit na vaší vlnu, poradit a nasměrovat. A všechno vám to dává smysl a vy víte, že přesně tohle jste potřebovali. A ještě jste dostali mnoho bonusů navíc. 🙂 Aničko, díky moc, jste skvělá, obdivuju vás. ♡

Mirka Halíková
Mairi

Hezký den rukodělci, včera večer jsem měla konzultaci s Aničkou Monsterance. Jsem plná energie a informací, které teď zpracovávám. 💫Anička mi pomohla vyřešit, kterou cestou se přes sociální sítě vydat abych se posunula dál v mém rukodělném podnikání. 😊 Jsem za to velice ráda a moc děkuji a také určitě doporučuji!✨
Ještě jednou Vám děkuji Aničko za příjemnou konzultaci😊

Diana Řeháková
DiiDesigned

Aničku jsem oslovila, jestli by mi nepomohla s mojí FB skupinou, která byla hodně ospalá, neměla šmrnc, nesloužila jen mně, ale i jako propagační prostor ostatním výrobcům a tak trochu stagnovala.
Chtěla jsem to rozseknout, skupinu přetvořit a zjistit, jestli by nešla nějakým způsobem i monetizovat a věděla jsem, že Anička má svůj drátenický klub a má v tomto směru zkušenosti.
Popsala jsem Aničce jak se celkově na sítích pohybuju a pustila jsem ji trochu pošpehovat do skupiny a na stránky. Anička si vše prošla a přišla s několika nápady, jak skupinu oživit, rozhýbat a co by s ní do budoucna šlo udělat.
Navíc mi poradila, jak uspořádat webinář a krok po kroku mě provedla jednotlivými fázemi přípravy.
Já miluju, když věci mají řád! Po konzultaci jsem odcházela s několika popsanými papíry, kde jsem měla rozepsanou svoji strategii zhruba na další 3 týdny. Stačilo postupovat krůček po krůčku a plnit jednotlivé kroky. Přiznám se, že jen díky tomu, že jsem měla vše popořadě sepsané, neustoupila jsem ani o píď a dotáhla webinář až do konce. Jednotlivé kroky na sebe navazovaly a já tedy nemohla nic vynechat, navíc jsem na každou část měla určitý prostor a mezi fázemi jsem nabírala energii. Nemusela jsem přemýšlet nad celkem, jen nad jednotlivou částí, což mi vyhovovalo.
Celkově mi vyhovoval Aniččin nadhled, nápady a zároveň systematičnost, se kterou mi to vše dokázala předat.

Alena Hradilová
Alucha

Konzultace s Aničkou byla pro nás velmi přínosná, dostali jsme spoustu důležitých informací a tipů, které nás vůbec nenapadly, nebo jsme o nich nevěděli.
Společně s Aničkou jsme přišli na to, že bude nejlepší, když bude Pavel věnovat svou pozornost pouze umění a tvorbě.
Katka bude svým jménem pracovat na Pavlových sociálních sítích, kde jsme uvedli důvody, které nás k tomu vedou.
Díky tomu je pro nás oba toto nastavení jednodušší. Aničce patří naše velké poděkování, protože díky tomu děláme každý to co nás baví a pak vše skvěle funguje, tak jak má.

Děkujeme 

Pavel a Katka Rudolfovi
Kovaná tvorba – Rudolf

Ahoj rukodělci, (recenze ze skupiny Rukodělci),
jdu se s Vámi podělit o zkušenost z konzultace s Monsterance. Hodně, opravdu hodně dlouho jsem váhala, jestli do toho jít. Pak jsem sebrala odvahu a napsala Aničce, jestli by vlastně vůbec konzultace byla pro mě. Jestli by to nebyl ztracený čas pro ni i pro mě. A moje pochyby zbourala hned. 😁
Samotná konzultace byla úžasná. Naprosto bezprostřední, přátelská, s úžasnou energii. Hrozně rychle utekla a na konci jsem měla trochu hlavu jak pátrací balón. Takových nápadů, impulzů, myšlenek. Díky jejímu vedení jsem si opravdu uvědomila proč dělám, co dělám. A taky proč to dělám, jak to dělám. Díky ní jsem se tak nějak ukotvila. Pomohla mi pochopit jak je úžasné skloubit své já se svou značkou, jak do ní vetknout duši. Mám hodně o čem přemýšlet. Některé změny začnu pomalu dělat už teď, k některým musí uzrát svůj čas. Díky Aničce jsem našla cestu jak dosáhnout určitě lehkosti a jak sjednotit svou prezentaci. A to bylo i cílem konzultace. Dostala jsem ale mnohem, mnohem víc. Už teď vím, že si našetřím na tu delší mentoringovou spolupráci. Velké DĚKUJI.

Blanka Korcová
Navara minerals

Reference na 3měsíční mentoring:
Po jednorázové konzultaci s Aničkou jsem věděla, že chci s ní pokračovat ve spolupráci – formou dlouhodobějšího mentoringu. Anička se svou značkou prošla celou cestu rukodělné značky a má vše vyzkoušeno v praxi – to jsem u mentoringu velmi ocenila. Také pro mě mělo velký přínos to, jak mě dokázala motivovat a „nakopnout“ do akce, včetně konkrétních kroků, kde začít a jak dále postupovat. Bez jejího vedení bych se do nových projektů asi nikdy nepustila. Pokud tápete a máte pochybnosti o svých projektech, bude konzultace, respektive mentoring s Aničkou, skvělou volbou a velkou pomocí.

Barbora Pallová
Lesito

Nejste si jistí, jestli je moje konzultace to „ono“ pro váš business. Napište mi prosím krátký e-mail o tom, co vás v podnikání zrovna trápí. Během chvíle dokážu zanalyzovat, zda a do jaké hloubky vám mohu s problémem pomoci.

1 + 1 =