Nadstavba Malé školy drátování

10 dalších videí s mými tipy a triky ze světa moderního drátování

Chytněte si přídavek! 🙂

Nadstavbu Malé školy drátování – 10 rozšiřujících videí –

si dnes můžete koupit za zavádějící cenu 99 Kč místo 399 Kč.

To je 9,90 Kč za jedno video 🙂

Videa jsou uložena v členské sekci u mě na webu, kam po objednávce dostanete přístup. A pro přehled vás tam čekají i všechna videa z Minikurzu zdarma. Je to místo, kam se můžete vracet, když budete v drátování tápat nebo si budete chtít nějakou techniku osvěžit.

Jaká videa jsem pro vás připravila?

Ketlovací nýt

Ketlovací očko

Tepání drátu

Jak na špičaté tvary

Jak na oblé tvary

Pětiřadý výplet

Patinování šperků

Voskování šperků

Leštění šperků

Různé speciální kleště 🙂

Drátování je stará slovanská technika původně pouze na užitné věci: opravu rozbitých hrnců, výrobu věšáčků nebo třeba pomůcek do kuchyně. Dnes již v původní podobě nepřetrvává, ale transformovalo se do podoby estetické. Pomocí drátování se dají vyrobit krásné a originální šperky.

 

E-Book Planning

Kdo je Monsterance?

 

Drátováním se zabývám přes 15 let. Už od malička jsem neznala lepší zábavu než si sedět v koutě a motat dráty. Puberta mi s tím pak trochu zamávala, ale jsem zpět:). A v plné síle, s vědomostí marketingu a jasným cílem: oživit tohle staré řemeslo a dát mu zase glanc všedních dní. Beru jako svoje poslání předávat svoje nápady dál. A aby bylo celé kolečko v rovnováze a já mohla dále tvořit a vyučovat tuhle kouzelnou techniku, nabízím vám svůj první placený videokurz Drátované šperky pro začátečníky. Jeho koupí dostanete nejenom 10 opravdu funkčních návodů na šperky, tipy na prodejní artikly do vašeho stánku, ale podpoříte moji další tvorbu v tomhle skvělém oboru. Děkuji a těším se na vás v členské sekci :-).

Vaše Anna Monsterance

Platba v Kč

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Platba v Eur

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Chcete Školu drátování někomu darovat?