Videokurz

Udrátujte si 10 krásných šperků

Udrátujte si 10 krásných šperků

10dílný videokurz, díky kterému si doplníte svou šperkovnici o opravdové klenoty

Co se v kurzu naučíte?

 

jaké pomůcky a druhy drátů můžete na drátování šperků používat

jak drát před začátkem tvorby připravit

jak vyrobit náušnicové háčky za zlomek prodejní ceny

jak vyrobit jednotlivé šperky: náušnice, náhrdelník, náramek, prstýnek i sponku do vlasů

jak šperky napatinovat

jak se tepe a ohýbá drát

Drátování je stará slovanská technika původně pouze na užitné věci: opravu rozbitých hrnců, výrobu věšáčků nebo třeba pomůcek do kuchyně. Dnes již v původní podobě nepřetrvává, ale transformovalo se do podoby estetické. Pomocí drátování se dají vyrobit krásné a originální šperky a já vám v následujících deseti videích a dvou bonusech ukážu, jak na to. Na tradiční způsob drátování, jak ho známe ze skříní našich babiček, naráží i moderní tendence ze zahraničí, zejména v Americe rozšířený tzv. wire-wrapping (volně přeloženo jako motání drátů). Základy této techniky vám v kurzu také představím a díky jednoduchosti základních výpletů budete sami umět obě techniky kombinovat. Čistě touto technikou jsou vedené třeba kurzy Klíč a List.

 

E-Book Planning

Jak kurz probíhá?

 

Kurz je koncipovaný od nejjednodušších návodů až po ty složitější. Pokud jste ještě nikdy nedrželi v ruce kleštičky, nevadí. Všechno se postupně dozvíte a naučíte a hlavně: kdykoliv si mě můžete zastavit a znovu přehrát.

V návodech najdete všechny druhy šperků: vyrobíme si náušnice i přívěsky, celý set i s náramkem a dokonce i sponu do vlasů. V některých návodech nabízím více alternativ a nápadů, jak se dají šperky dále ozvláštnit.

Celý můj videokurz vás bude bavit, ocitnete se v něm na mých kurzech drátování s tím rozdílem, že vy nemusíte nikam jezdit a já budu u vás v obýváku :-). Tedy jenom virtuálně a za zlomek ceny, kterou by všechny živé kurzy jinak stály.

Takže kleště a dráty na startovní čárů a můžeme vyrazit! Deset nových nápadů čeká na vaše zpracování :-).

Celý kurz je pro vás uložený ve členské sekci, abyste se k němu kdykoliv pohodlně dostali. Přístupy do ní dostanete ihned po uhrazení.

Jaká videa vás čekají?

 

Kdo je Monsterance?

 

Drátováním se zabývám přes 15 let. Už od malička jsem neznala lepší zábavu než si sedět v koutě a motat dráty. Puberta mi s tím pak trochu zamávala, ale jsem zpět:). A v plné síle, s vědomostí marketingu a jasným cílem: oživit tohle staré řemeslo a dát mu zase glanc všedních dní. Beru jako svoje poslání předávat svoje nápady dál. A aby bylo celé kolečko v rovnováze a já mohla dále tvořit a vyučovat tuhle kouzelnou techniku, nabízím vám svůj první placený videokurz Drátované šperky pro začátečníky. Jeho koupí dostanete nejenom 10 opravdu funkčních návodů na šperky, tipy na prodejní artikly do vašeho stánku, ale podpoříte moji další tvorbu v tomhle skvělém oboru. Děkuji a těším se na vás v členské sekci :-).

Vaše Anna Monsterance

Platba v Kč

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Platba v Eur

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Chcete Videokurz někomu darovat?