Online je super, ale setkat se na živo a vzít si ten drát do ruky přímo pod bystrým okem lektorky, to má prostě taky něco do sebe :-). Proto jsem se rozhodla párkrát do měsíce uspořádat živý kurz drátování v krásném Ateliéru K1 na Vinohradech. Adresa je Moravská 48, Praha 2 – Vinohrady, 120 00 a zastávka tramvaje je hned o ulici vedle. Veškeré pomůcky i materiál vám přinesu a pak už se společně pustíme do tvorby. Živý kurz je omezen pouze na 8 účastníků – narozdíl od mých online kurzů-, abych se vám mohla naplno věnovat.
Kdybyste k živému kurzu měli jakýkoliv dotaz, napište mi prosím na monsterance@gmail.com.

V roce 2022 nás čeká poslední živý kurz:
Prosinec: 11.12. od 10 hod Drátovaný andílek

Kurz na andílka bude poslední, který osobně v Ateliéru K1 povedu, od příštího roku 2023 přebírá moje kurzy lektorka Eliška. 

Přihlaste se zde na stránce dole. A když přijdete s kamarádkou, může jedna z vás použít kód “jduskamaradkou20″ na slevu 20%.

 

Kurz: Drátovaný andílek

Cena za osobu: 1 250 Kč
Trvání: 2 hodiny

Max. počet účastníků: max. 10 lidí (min 5 lidí)

Materiál: v ceně kurzu

Zapůjčení pomůcek – kleští je také v rámci kurzu, pokud ale máte pomůcky vlastní, můžete si je vzít s sebou

 

Vhodné i pro začátečníky!

Popis:

V kurzu na drátovaného andílka vás lektorka Anna Monsterance naučí, jak si z drátu vyrobit vlastní originální přívěsek nebo dekoraci. Naučíte se dráty ohýbat, tepat i vyplétat. Díky těmto základům budete umět tvořit svoje další originální šperky.


Kdy: neděle 11.12. od 10 hodin

Kde: Ateliér K1, Moravská 48, Praha 2 – Vinohrady, 120 00

Přihlášky: objednávejte prosím zde na stránce dole

Lektor: já – Anna Monsterance 🙂

Nejbližší termíny živých kurzů:

Prosinec: 11.12. od 10 hod Drátovaný andílek – volná místa

 

Kurz na andílka bude poslední, který osobně v Ateliéru K1 povedu, od příštího roku 2023 přebírá moje kurzy lektorka Eliška. 

Jak se přihlásit?


Vyplňte prosím přihláškový formulář zde na stránce dole. Zadejte prosím i svoji adresu, v případě, že byste se kurzu nemohl/a zúčastnit, zašlu Vám poštou materiál. Prosím i o zadání tel. čísla, abychom se případně v dni konání kurzu mohli rychle spojit, kdyby něco.
Kurz prosím zaplaťte předem, můžete převodem nebo rovnou kartou.

Před začátkem kurzu mi pak jenom řeknete jméno a číslo objednávky, není potřeba cokoliv tisknout.

Těším se na setkání s kreativními lidmi :-).

Kurz můžete zakoupit i jako dárek, pokud budete chtít vystavit dárkový poukaz, napište mi prosím na email monsterance@gmail.com jméno obdarované/ho.

Kurzem vás provede:


Monsterance (Bca. Anna Benešová) je drátenice, šperkařka a lektorka techniky drátování. Vyrábí originální drátované šperky a pravidelně vede kurzy drátování v Česku i v zahraničí. V oboru má přes 15 let zkušeností a prošla si dlouhou cestou od tradičního drátování hrnců a dekorací, přes tepané šperky až po propracované šperky s fantasy motivy, ve kterých kombinuje americký styl práce s drátem, tzv. wire-wrapping. Je autorkou několika kurzů o
drátování a e-knihy Jak začít drátovat šperky, pravidelně učí online ve svém Klubu drátování a svoje zkušenosti ráda předává ve fb skupině Magické drátování. Je velkou fanynkou všech ručních prací a kreativita je neodmyslitelnou součástí jejího života. Jejími kurzy drátování
prošli již tisíce spokojených účastníků.  

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

PS: čas čekáním na kurz si můžete zkrátit online studiem drátování :-). Svoje know-how jsem sepsala do e-booku Jak začít drátovat šperky, všechny základní techniky najdete na videích v minikurzu Malá škola drátování a 10 profi návodů na deset drátovaných šperků zase v mém videokurzu Drátované šperky pro začátečníky.