Online je super, ale setkat se na živo a vzít si ten drát do ruky přímo pod bystrým okem lektorky, to má prostě taky něco do sebe :-). Proto jsem se rozhodla párkrát do měsíce uspořádat živý kurz drátování v krásném Ateliéru K1 na Vinohradech. Adresa je Moravská 48, Praha 2 – Vinohrady, 120 00 a zastávka tramvaje je hned o ulici vedle. Veškeré pomůcky i materiál vám přinesu a pak už se společně pustíme do tvorby. Živý kurz je omezen pouze na 10 účastníků – narozdíl od mých online kurzů-, abych se vám mohla naplno věnovat.
Kdybyste k živému kurzu měli jakýkoliv dotaz, napište mi prosím na monsterance@gmail.com.

Kurzy od tohoto roku 2023 přebírá lektorka Eliška Radová. 

Přihlaste se zde na stránce dole. A když přijdete s kamarádkou, může jedna z vás použít kód “jduskamaradkou20″ na slevu 20%.

Kurz drátovaného šperku: Měsíc z opalitu

Cena za osobu: 850 Kč
Trvání: ca. 1 – 2 hodiny

Max. počet účastníků: 10

Materiál: v ceně kurzu, zahrnuje: lámaný měsíc z opalitu nebo růženínu, dráty na výrobu, kovové kuličky, šňůrku na pověšení a krabičku.

Zapůjčení pomůcek – kleští je také v rámci kurzu, pokud ale máte pomůcky vlastní, můžete si je vzít s sebou

 

Vhodné i pro začátečníky!

Popis:

Na kurzu si odrátujeme lámané měsíce z opalitu nebo růženínu. Všechen materiál je v ceně kurzu. Budete si moci vybrat mezi 2 barvami měsíce: opalitový (modrý) nebo růženínovy (růžový) 
Vhodné i pro úplné začátečníky pro osvojení si základní techniky drátování šperku.
Každý si z kurzu odnese luxusní šperk :-).

Kdy: Neděle 2.4.2023 od 10 hod

Kde: Ateliér K1, Moravská 48, Praha 2 – Vinohrady, 120 00

Přihlášky: objednávejte prosím zde na stránce dole

Lektor: Eliška Radová

 

Nejbližší termíny živých kurzů:

Duben: 2.4. od 10 hod Drátovaný měsíc – volná místa 

Jak se přihlásit?


Vyplňte prosím přihláškový formulář zde na stránce dole. Zadejte prosím i svoji adresu, v případě, že byste se kurzu nemohl/a zúčastnit, zašlu Vám poštou materiál. Prosím i o zadání tel. čísla, abychom se případně v dni konání kurzu mohli rychle spojit, kdyby něco.
Kurz prosím zaplaťte předem, můžete převodem nebo rovnou kartou.

Před začátkem kurzu mi pak jenom řeknete jméno a číslo objednávky, není potřeba cokoliv tisknout.

Těším se na setkání s kreativními lidmi :-).

Kurz můžete zakoupit i jako dárek, pokud budete chtít vystavit dárkový poukaz, napište mi prosím na email monsterance@gmail.com jméno obdarované/ho.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

PS: čas čekáním na kurz si můžete zkrátit online studiem drátování :-). Svoje know-how jsem sepsala do e-booku Jak začít drátovat šperky, všechny základní techniky najdete na videích v minikurzu Malá škola drátování a 10 profi návodů na deset drátovaných šperků zase v mém videokurzu Drátované šperky pro začátečníky.