Klub drátování s Monsterance

Jedinečný projekt společného drátování na měsíční bázi
Klub dratovani mura

Vstupte do jedinečného a jediného projektu pro profesionální drátování v ČR! 

Každý měsíc pro vás vymyslím jedno téma, které budeme celý měsíc postupně drátovat. Sejdeme se ve 2 živých vysíláních v uzavřené skupině, navíc máte celý měsíc k danému tématu moji podporu, dotáčím vám videa, kreslím náčrtky a tak :-).

Představ si živý kurz drátování. Sešli bychom se někde se skupinou dalších dráteníků někde na odpoledne, při kterém bychom vytvořili jeden drátovaný šperk. Ukázala bych Ti jak na to a předala svoje know-how. 
Tak Klub drátování je to samé, jenom online. A s tou výhodou, že vás dráteníků může být víc, než by se vešlo k jednomu stolu a s tím, že to po jednom odpoledni nekončí. Ale moji podporu máte celý měsíc, kdykoliv se můžete ve skupině na cokoliv zeptat. A jako bonus máte přístup ke všem ostatním tématům z minulých měsíců. A to jako za cenu jednoho živého kurzu. 
Tak vstupte mezi nás :-). K ničemu se nezavazujete, každý měsíc se platí na novo a když vás téma nezaujme, nemusíte pokračovat.

Klub dratovani mura

V roce 2022 jsme vyráběli drátovaná znamení zvěrokruhu. 
Vše jsem na online vysílání ukázala a vysvětlila a ke složitějším znamení jsou ve skupině k dispozici i šablony. 
Celý měsíc jsem ve fb skupině k dispozici, můžete se mě ptát, když vám něco nejde nebo byste potřebovali znovu a jinak ukázat.

Vyrobte si se mnou originální šperk nebo dekoraci.
Každý výrobek můžete vytvořit i ve větší nebo menší velikosti, podle toho, jestli chcete zrovna šperk nebo dekoraci domů.  

Hotové výrobky si pak sdílíme ve skupině ve vláknu Vaše výrobky. Vzniká tak úžasná galerie všech různých vzorů a provedení. Každý je originál, i když jsme všichni vycházeli z jednoho vzoru.

dratovana mura

Přečtěte si recenze, které jsem dostala od členů Klubu drátování na konci roku 2022:

Recenze účastníků klubu drátování z prosince 2022 (pro přečtení rozbalte kliknutím na plus)

Díky klubu – tedy hlavně hlavně Aničce, jsem našla nový smysl života a objevila v sobě vlohy, o kterých jsem do srpna 2020 nevěděla, navíc se – kromě těch úžasných věcí (= šperků), které pod Aniččiným vedením nejen mně vznikají pod rukama – vytvořila komunita stejně “postižených” lidí a z ní vznikla nová, krásná přátelství, takže z prvního drátovaného dračího oka vyrostl mocný a nádherný drak , kterého už nikdo a nic nezastaví … ❤
Dana

 

Když pominu to že se v klubu můžu pořád učit něco nového, tak se mi nejvíc líbí ta celková atmosféra. To že se tam všichni rádi vidíme, to že jsou tam slova pozitivní, konstruktivní kritiky, slova chvály i za míň povedené výrobky, což je pro začátečníky moc důležité. Nemyslím si, že by se jako zázrakem sešli “nenormální lidi” , ale že to vychází, Aničko, z tebe, protože kdykoliv se s tebou potkám, naživo či při jakémkoliv vysílání, vždycky jde z tebe velice pozitivní energie. Přinesla jsi přátelskou atmosféru a všichni se jí rádi drží, myslím, že si uvědomujeme, jak vzácné to dneska je.

Renata Oxi

 

Klub mi dává úžasný relax při tvoření, obrovské nadšení, že to pod vedením Aničky dokážu a hrdost se kterou své výrobky nosím. U Aničky oceňuji profesionální přístup, trpělivost její nakažlivé nadšení pro drátování 🥰

Eva Slívková

Pod vedením Aničky jsem s drátováním začínala, touto technikou nepolíbená. A během společného tvoření s dalšími nadšenci jsem se v klubu naučila hodně technik, fíglů, nápadů, které můžu využít i ve vlastních návrzích, což je fakt moc skvělé….Moc si vážím toho, co pro nás Anička dělá, myslím, že to je výjimečné. A atmosféra v klubu i v Magickém drátování je úžasná.

Alena Marvanová

Klub je ako komunita ľudí, ktorí milujú drôtovanie. Tvorba v klube je tak osobitá, že sa vzájomne spoznávame naprieč online aj offline a nezriedka vzniknú aj osobné priateľstvá. 

Ľuboslava Valentová 

 

KLUB DRÁTOVÁNÍ je skvelý  vďaka úžasným nápadom a láskavému mentorstvu Aničky, príjemnej atmosfére pri drôtovaní a aj vďaka celej skupine. Napriek vzdialenostiam, ktoré nás delia,cítiť medzi nami veľkú podporu a spolupatričnosť.  VĎAKA!!!😇

Gabriela Verbascum Tarišková

Nejvíce oceňuji Tvoji ochotu a vstřícnost dělit se s ostatními o svoje nápady,  umění a čas. Podařilo se Ti  klubem propojit tolik různých lidí, kteří se někdy ani nikdy neviděli, a přesto se podporují, radí si, oceňují práci druhých. Vše v přátelské a nesobecké atmosféře bez ohledu na to, jaké má kdo schopnosti.

Jsem moc ráda, že jsem toho součástí.

Mirka Svobodová 

Je to čas který mám jen a jen pro sebe. Ruce zaměstnané tvořením a hlavu povídáním a soustředěním. Čas bez všech ostatních “musím nebo měla bych”. A pak ta radost že z kousku drátu je tu něco úplně nového, něco v čem si ten obyčejný materiál uvědomím až jako sekundární.

Pavla Erlström

I když jsem dratenice z ranku těch pokročilých, jsem moc ráda, že klub takto funguje. Z každého tvoření si osvojuji nové zpracování, fígl nebo upevňuji techniku. A povídání Aničky a reakce ostatních jen dokazují, že jsme všichni ve správný čas na správněm místě. Volný prostor pro náš rozvoj není nijak ohraničený. Osobní rozvoj a vlastní rukopis se pak ukazuje na našich výrobcích.
Hanka Hrušková

Já jsem v klubu od začátku a naučila jsem se spoustu nových druhů drátování, ale nejvíc pro mě znamená ta skupina souznících lidí. Jsem vděčná za to, že jsem na tuto skupinu a hlavně její šéfovou Aničku Monsterance před lety narazila- podporuje mě to v mém rozvoji.
Marie Kolmery

Díky klubu jsem odvážnější ve své tvorbě, více zkouším nové věci a techniky. A samozřejmě atmosféra stejně naladěných lidí je k nezaplacení.
Hana Hájková

Jak uz jsem několikrát psala, je úžasné sledovat co z jednoho navodu dokáží drateničci vytvorit svým vlastním rukopisem…to je úplně boží ❤️
Alena


V klubu jsem od jeho vzniku. Vždy se těším ma vysílání. Miluji tu atmosféru. Po vysílání se moc těšit na sdílení fotky ostatní. Fascinuje mne jak všichni děláme stejnou věc a přitom je každý ten výrobek jiný. To jak každá dá do své práce to svoje kouzlo a tím odliší svůj výrobek od ostatních. Děláme jeden výrobek a přitom je každý jiný😍

Eliška Radová


Oceňuji tvé lektorování, vnímám jak jsi se vypracovala, nebo třeba ty první vysílání, problémy s připojením apod. Je vidět větší profesionální přístup, ale i lidskost a tvá láska k řemeslu.

Doris Starzyková 

Klub je proste bozi. Vim, ze se moc nezapojuji, ale uzivam si atmosferu a spolecnost vsech. Nerada delam podle navodu, zpravidla uz nekde v pulce si jedu po svym, ale i to jsem se tady naucila a Anicka je vyborna lektorka.
Ivana Bartoňková

 

Co mi klub přináší? Jelikož jsem permanentní nestíhač, a nestíhám tedy účast na všech setkáních, jsem moc ráda, že si všechna videa můžu dodatečně shlédnout kdykoli mám čas…tím největším přínosem pak pro mě je to společenství, osůbky se stejným nadšením a chutí se naučit něco nového…a především vedení Aničky, které je naprosto úžasné ❤️

Lucie Mokoš Zacpalová 

 

V klubu jsem se naučila mnoho potřebných věcí, jak si připravit drát, jak ho zpracovávat jen rukama, abych ho nemordovala kleštěma, když to není zapotřebí. Prostě paráda.

Soňa Heczková (Harisha )

 

Klub je vynikající, posouvá mne mílovými kroky dopředu. I když mám knihy,tak vidět to na vlastní oči je velikým přínosem. Živé kurzy v mém okolí nejsou a navíc mám zaměstnání, které mě časově omezuje. Takže pro mne online kurz, který si mohu kdykoliv pustit ze záznamu je top volba.
Dana

 

Nikdy jsem se s tak perfektně vedenym kurzem nesetkala. I členky kurzu rády poradí, pomůžou, atmosféra je fantasticka.

Vlasta Machovcova 

 

Přestože se věnuji drátování z černého drátu a především dekoracím, i tak jsem už několikrát využila různé techniky a vychytávky, které nám Anička předává při drátování drobnějších kousků. Oceňuji a i proto nadále zůstáváme společné naladění, pozitivitu, podporu a celkovou atmosféru klubu. 

Andrea Havlíčková 

 

Chtěla bych Aničko moc poděkovat za Tvojí práci a péči o klub, i spoustu originálních nápadů na projekty, které jsme s Tebou mohli v uplynulém období vytvořit. Je to nádherné a Tvoje soustavná práce a energie vytvořila úžasnou skupinu lidí, ve které se člověk skvěle cítí a podněcuje ho k dalšímu rozvoji. Také velmi oceňuji atmosféru společných setkání, která je velmi milá a inspirující. 

Lucie Kudrnová

 

Jsou zde supr lidičky kteří rádi poradí. A za všechno může Anička. 😇😇. 

Jarmila Kejzlarová 

 

Drátování je můj koníček, začala jsem na jednom kurzu  před lety. Po delší odmlce jsem narazila na Aniččin,, Klub drátování “, za jejího vedení jsem udělala velký pokrok a vytvořila věci na které bych si sama netroufla. Všem kteří chtějí tvořit z drátu vřele doporučuji ,je to ta nejlepší lektorka. Krůček po krůčku  i za podpory členů klubu Vás vede k dokončení výrobku.

Larmila Lipičková

 

Klub propojuje stejně naladěné duše a dává smysl tomu, co tvoříme 😊 panuje tam krásná atmosféra bez hejtů, tak nějak samovolně, aniž by to někdo musel usměrňovat. Podporu dostane i úplný začátečník a díky skvělému vedení Aničky se každému výtvor povede ❤️

Martina Morwen

 

Na klubu se mi líbí, že návody jsou jasné a srozumitelné. I když na první pohled vše vypadá složitě, tak je to zvládnutelné. Ke všemu se dá vracet a Aniččin9 příjemné vystupování je takovou třešničkou na dortu (nebo na drátu?:)).

Zuzka Vistrová 

 

Klub drátování mne posouvá velmi inspirativním, milým a zároveň profesionálním způsobem vpřed v mém drátenickém tvoření a to nejen osvojováním nových technik, ale Anička mne svými návody učí přemýšlet o provedení, ukazuje, že k výsledku, který vypadá úžasně a složitě a na první pohled do kategorie “na to si ještě netroufnu” vede řada na sebe navazujících kroků, které se dají bez problému zvládnout. Miluji tu klubovou atmosféru i tvoření. Díky za tohle prostředí, Aničko!

Brigita Holovská 

 

Aničko, za vše, co ze mne vypadne, ohledně drátování, vděčím Tobě. Hodně jsem se naučila. Jsem trpělivá a pečlivá. Jinak to zde ani nejde. Když něco vytvořím, musí se to hlavně nejdříve líbit mě, potom to mohu ukázat ostatním. Neumím tvořit při Tvém živém přenosu. Musím se  Ti nejdříve dívat pod ruce a poslouchat. Ale ten večer si s partou užívám. Tady je super, že se mohu k videu vracet. Máš krásné předlohy, přesto se snažím, teda pokud to jde, vtěsnat do zadání nějaký svůj nápad. Myslím, že když už s Tebou trávím takového času, je to přirozené, jinak by se člověk ani nerozvíjel. Nejde o rebelii :-)))). Těším se na další tvoření, i když resty se mi tady slušně nahromadily. Velice obdivuji holky, které , určitě i Tvou zásluhou, začaly vést vlastní kurzy a prodávají své výrobky. Fakt klobouk dolů. 

Jiřina Trojanová

 

Jsem ráda, že jsem se letos do klubu přidala. Naučila jsem se spoustu nových věcí a celková atmosféra ve skupině je super – spousta motivace, žádná zbytečná nenávist a hromada super nápadů a šikovných lidí.

Lenka Svobodová 

 

Drátování v klubu s Aničkou mě moc baví, pokaždé se naučím něco nového a zdokonalím se i v technikách, které už umím. Klub je veliká studnice nápadů a návodů na drátování.
Dita V.


 

Živá vysílání jsou ve středu od 20 hod. Délka jednoho vysílání je 60-90 minut.
Záznamy ve skupině zůstanou a budou k dispozici kdykoliv během členství.

Co budete potřebovat?
– před vysíláním zveřejním včas seznam materiálu na příští tvoření. Většinou to je silnější a tenčí drátek a korálky nebo kamínky.

 


Můžete ale i experimentovat a tvořit z toho, co máte doma. Pokud si ale přejete mít stejný materiál jako mám já, dávám i odkazy do korálkárny Rooya, odkud mám materiál já a kde jsem pro svoje dráteníky sjednala slevu 10%. 

Připravte si následující materiál:
(seženete ho třeba ve spřátelené korálkárně Rooya.cz přímo na daný materiál. Při objednávce můžete zadat kód “monsterance” na 10% slevu :-))

 

 

 • měděný drát 1,2 mm a 1 mm na tělo a 0,3 mm na výplet
 • korálky sluníčka a kapky
 • případně sponu nebo brožový můstek

  Pokud nemáte přesně tento materiál, můžete i improvizovat z vlastních zásob 🙂 

A nástroje:

První stream začíná ve středu 14. 6. 2023 ve 20 hod a bude probíhat v uzavřené fb skupině Klub drátování. Druhé vysílání bude o týden později ve stejný čas na stejném místě. Pro účast v klubu musíte mít aktivní profil na facebooku. Prosím, pokud jste noví členové, tak se do Klubu přidejte a zadejte adresu, ze které jste členství objednali. Já Vaši platbu zkontroluji a vstup potvrdím.

Kdykoliv ve své tvorbě narazíte na problém, můžete ho vyfotit anebo popsat a postnout do naší skupiny, ráda vám poradím.

Cílem klubu je, aby každý jeho člen měl na konci měsíce hotový šperk nebo dekoraci.

Těším se na vás uvnitř klubu! 🙂

Anna Monsterance

 

Podívejte se, co už dráteníci vyrobili
ve skupině najdete uložené návody ze všech minulých měsíců. 
Jsou to návody na: Páva, Lapač snů a pírka, Sova, Jehlice do vlasů, Kočka, Kytara, Fénix, Můra, Vikingský náramek, Andílek z lahve a Dračí hlava

 

Klikněte na fotku výrobku a dostanete se do galerie výrobků dráteníků z klubu

Recenze účastníků klubu drátování z listopadu 2020 (pro přečtení rozbalte kliknutím na plus)

Před 10 lety jsem si vyrobila první korálkový šperk. Ale pořád to tak nějak nebylo ono. Až s Tebou Aničko, a s dráty jsem se našla. A s dračí hlavou tvořenou pod Tvým vedením v klubu jsem si uvědomila, že jsem poskočila výše. Za to Ti děkuji.

Jsem se vším spokojená, nejen s výukou, ale i s výrobkem, který se mi povedl 🙂

Aničko, vysvětluješ a vedeš nás trpělivě a úžasně krok po kroku, natáčíš doplňující videa na věci co někdo z nás potřebuje lépe pochopit, že i naprostý začátečník s Tebou zvládne 3D draka 🤩, o tom se mu pred kurzem ani nesnilo… 😉

Výroba dračí hlavy byla supr i když takový styl šperků nenosím. Samotnou by mě ani nenapadlo vyzkoušet něco takového vyrobit.

Dračí hlava po technické stránce byla náročnější, ale díky skvělému vedení se povedla a dost mě naučila. Popravdě, ale mě drak jako téma mě moc nenadchl, spíš se těším na další, jiné výrobky.

Nemohla jsem se z pracovních důvodů účastnit pravidelně,ale ze záznamu jsem v pohodě vše dohnala.Alespoň si to myslím 🙂
Jsem spokojená,v klubu je mi dobře,sešli se tu samí příjemní lidé bez negativních energií. Klub mě posouvá dál a dál. A když už mám chuť se vším praštit (a to občas mívám),tak si řeknu: Když oni,tak já taky-musím! A ejhle ,ono to pak jde. Za mne báječný projekt!Mimo jiné i pro to,že si mohu záznam pustit kdykoliv mám já čas a nemusím kolegyně v práci žádat o vyměnění služby,abych mohla někam na kurz.

V listopadu mě dračí hlava zaujala a vrstvení mě moc baví. Nechává prostor pro kreativitu a sdílení ostatních je super, každá hlava je trochu jiná a lektorka i ostatní jsou inspirující.

Klub je skvely v cele s tebou, Monsterance 😉 miluju ten relax, pohodu a atmosferu! O novych obzorech tvoreni ani nemluvim, je to Boziiiii! Dekuji!

Listopad byl fajn ani sem nedoufala že se mi ta hlava povede, je dobře že se dá kurz pustit že záznamu a že si radi všichni navzájem. Tištěné návody mi moc nejdou ty vše vysvětlís perfektně.

Draci nejsou moje doména ale i tak jsem se moc těšila na každou středu.

Klub je perfektní, s výbornou přátelskou atmosférou. Anička má s námi velkou trpělivost, všechno dobře vysvětlí a ukáže 😄

Mam problem s casem, vetsinou jsem unavena z prace. Draci hlavu jsem delala 3 tydny. Na poprve to bylo zklamani, ale ten druhy je nadherny, jupiiiiii, Anicka me naucila vrstveni, naucila me sit, krajku, 3D. Draci hlava mi ukazala ze draty musim poslouchat ja a nikoliv oni me. Jsem rada ze jsem clenem a i kdybych nikdy na vyrobcich neprofitovala, ucasti v klubu nebudu litovat. Muzu se uz jen pod Tvym vedenim zdokonalovat. Mam e book podle ktereho jsem zacinala. Ale online kurzy jsou lepsi… Dekuji Ti.

Dračí hlava byla fantastická! Ta mně nalákala do klubu a výuka i výsledek naprosto předčily mé očekávání. Moc děkuji za profesionální vedení kurzu i velice příjemnou atmosféru a moc se těším na pokračování!

Kurz se mě líbil – vyrobila jsem to v co jsem nikdy nevěřila že zvládnu.

Dračí hlavu, Aničku i ostatní drátenice a dráteníky jsem si opravdu skvěle užila, vše bylo super. Anička se nám nadstandardně věnovala, když nám něco nešlo, natočila další video. Atmosféra v klubu je skvělá. Drak daleko předčil moje očekávání, musím ho mít pořád na očích :). Těším se na další lekce.

S koupí prvního měsíce jsem hodně váhala. Jsem úplný začátečník. První nastřelená témata jako drak, páv či něco podobného mě moc nelákalo. Už pro tu složitost. Myslela jsem si že mezi těmi všemi zkušenými dráteníky se budu trápit, protože neudržím tempo, nebudu vědět co mám vlastně dělat.

Nechala jsem se hecnout. A jsem za to hrozně vděčná. Skupina je skvělá. Ta podpora ode všech. A Monsterance jako učitelka je úžasná. Vše nádherně vysvetluje, ukáže, ochotně odpovídá na dotazy. Když vidí že s něčím zápasíme, natočí další samostatné video, které se tím problémem zabývá. Je jedno jestli je člověk úplný začátečník nebo už nějakou dobu drátuje. S ní všichni zvládnou vybrané téma a vždy nás nějakým způsobem posune v drátování dál. Je to skvělá zkušenost. Už se těším na další měsíc.

Šperk dračí hlava byla první velká výzva kterou jsme všichni pod skvělým vedením Monsterance zvládly na jedničku. Je to objednává a trpělivá lektorka. Určitě doporučuji

Všechno bylo super, nemám momentálně nápad na zlepšení

Aničko,já jsem moc spokojená,na drátky nemám tolik času jak bych chtěla a proto jsem moc nevěřila,že tu dračí hlavu dám..a myslím,že se povedla a všem,co jsem koukala na fotky.To znamená,že výuka je fakt dobrá :-).Dělám na směny a tak kolikrát nestíhám středeční večery,proto je pro mě důležitý i ten záznam,že to potom dohoním.

Za mě naprostá spokojenost.

Draci hlava byla super, naučila jsem se spoustu nových věcí, ale asi hlavne videt sperky ve 3D.A posun za ten jeden měsíc aspon v me hlavě je velky, horší ti je s rukama 😁

Klub je naprostá bomba pro ty co nemají čas nebo se z nějakého důvodu nemohou utrhnout a jet na nějaký kurz. To je přesně můj případ a proto jsem z téhle myslenky online kurzů nadšená. Online videa 1x za týden bohatě stačí a pokud se opět z nějakého důvodu nemůžete online videa zúčastnit jako já 😄, můžete si videa přehrát zpětně a vše si v klidu dodělat. Proto mi tahke forma kurzů vyhovuje. Nestresuji se, že časově nestíhám a za zaplacené členství si mohu videa kdykoliv přehrát 🙂.

Aničko, tvoje výuka mi vyhovuje a stačím s tebou pracovat. Zatím nemám nic, co bych ti vytknula. Moc děkuju a přeju tobě i tvé rodině hlavně hodně zdraví a pohody 🌹

Skvělý klub a dračí hlava byla super!

Anička je prostě skvělá, její způsob vedení kurzů a komunikace s účastníky si zamilujete prakticky okamžitě. V jejích kurzech jste v těch nejlepších rukou – sama je zkušenou drátenicí, její výrobky mají duši a zároveň vysokou úroveň po stránce řemeslné. Stejný je její kurz – kurz s duší a velmi osobním přístupem kde se zároveň naučíte profi techniky na originálních výrobcích.

Keď som sa dozvedela, že bude klub, tak som sa veľmi tešila a nevedela sa dočkať. Mala som obavu, či vám budem stíhať, lebo drôty som do ruky zobrala prvý krát v marci tohto roku (2020). Bála som sa zbytočne, lebo všetko bolo krásne vysvetlené, keď sme niečo nevedeli, tak si to ešte raz vysvetlila, alebo nakreslila. Veľmi mi pomohli aj dotočené videá. Dračia hlava je krásna. Mňa inšpirovala a vytvorila som si celého dráčika zo žíhaného drôtu. S celého srdca ďakujem 💕

Nevím co psát, mně to určitě posouvá mnohem dál,než jsem si kdy dokázala představit, a za to moc děkuji.

Kurz na dračí hlavu byl výborný. Vše perfektně vysvětleno, sama bych na to nikdy nepřišla. Vrstvení je skvělý nápad. Moje tvoření hlavy sice nedopadlo dobře, ale jen, co ušetřím trochu času, zkusím znova, já to nevzdám. 🙂

Děkuju Aničko 💜

Vytváříš milou atmosféru ve které se krásně tvoří, a i když se mi nedařilo, přece mi to nedalo, a snažila jsem se draka dokončit, protože jsi každý problematický krok trpělivě vysvětlovala.

Jsem z klubu nadšená, vyhovuje mi on line kurz, protože nerada jezdím mezi neznámé lidi. I když dnes už bych mezi lidičky tady z klubu vyrazila.

V klubu tvoření se mi moc libilo, rada se účastním dalšího dratkovani.

Vyuka = zabava. Kdyz nekdo neco zvora, Anicka rekne “to nevadi” misto “tak to ses v haji” :-). Jedine, co si budu pamatovat: vzdycky si ustipni tak o tretinu delsi drat, nez Anicka rika, je to jistejsi a zkratit se da vzdycky.

Učit se s tebou je super, pro mne je to velký relax,doporučuji kudy chodím

Prostě dokonalá.. Úžasné, že se člověk může posouvat tak rychle..

Dračí hlava byla velká výzva a pro mě něco fakt složitého, ale pod tvým vedením to šlo jak po másle. Myslím, že teď už zvládnu všechno 🙂

Vyrobila jsem dračí hlavu,kterou bych nikdy bez Tebe neudratkovala.Kurz je perfektní a mně se moc líbí. Vše je dobře vysvětleno,předvedeno,zopakováno. Já před Tebou smekam.Ta trpělivost, s jakou opakovaně odpovídáš na ty samé otázky již zodpovězené a vždy s úsměvem.

Moc se mi líbí, že čteš i naše komentáře a reaguješ na ně. Že se můžu hned zeptat, když něco nechápu.

Jelikož miluju draky, tak mě toto téma nadchlo. Přiučila jsem se nové věci, nikdy předtím jsem nedrátovala 3D objekt. Anička vysvětluje dobře, je milá, ale občas jsem nestíhala a dívala jsem se pak na záznam.

Aničko, byla to bomba.. Moc mi to pomohlo posunout se dál a koukat na věci zase trochu jinak 🙂 Strašně moc ti děkuji 💙

Díky moc Aničko za tvoření v listopadu, tvořit dračí hlavu bylo skvělé, předtím bych ani nevěřila, že bych to zvládla, jsem začátečník. U drátování si fakt odpočinu a celou mě to pohltí. Při tvoření jsi trpělivá a jdeme hezky postupně, když někdo neví, tak to ukážeš znovu anebo pak dotočíš video. Mě moc vyhovuje, že je to i natočené a mohu se na to kdykoli zase podívat. V klubu se všichni podporujeme a ti zkušení ochotně pomáhají ostatním. U tebe vidím, že to miluješ a žiješ tím, a to si na lidech moc cením, když to dělají srdcem. Mě moc vyhovuje, že je to on-line, protože to mohu skloubit i s prací a soukromím. Moc se těším na další tvoření. 💚

Dračí hlava byla úžasná, zase mě to posunulo o kus dál, naučila jsem se kombinovat nové techniky s těmi, co už jsem uměla. Atmosféra v klubu je úžasná, hrozně mě baví vysílání a i když mluví jen Anička a my ostatní chatujeme, tak si připadám, jako bychom všichni seděli u jednoho stolu a společně drátovali.

Aničko, jsi úžasné lektorka.Napojili se na tebe úžasný lidičky.Tato skupina je v dnešní uspěchané době pohlazení na dušičce.

První lekce nabídla víc než jsem čekala. V online streamech skvělá spolupráce a rychlá zpětná vazba od naší lektorky 🙂 Není co vytknout. Těším se, co se ještě naučím.

Bylo to milé, příjemné a přestože jsem nikdy nedrátovala tak jsem všechno stihla a hlavně se naučila se toho nebát. Každý je originál.

Právě moje nadšení atmosférou a způsob vedení kurzu mě přesvědčilo, že chci pokračovat.

Všichni jsou z ní paf. Jindy rýpavý bratr prohlásil, že nechápe, jak jsem to mohla vyrobit. Do zpráv se mi na základě dračí hlavy ozývají lidé, že až začnu prodávat, že by měli zakázky. Takže po novém roce oživím ŽL, pochyby stranou! 🙂 Styl tvojí výuky mi sedí, jsi chápavá, klidná, venuješ se i začátečníkům a ti pak žasnou, co vyrobili. Já drátování propadla díky tobě a lidem ze skupiny, ta podpora je jedinečná a povzbuzující.

Nikdy bych nevěřila, že to zvládnu, ale s tvým vedením to šlo dobře.

Je to vždy příjemně strávený čas, jako když chodím na jógu apod, dělám něco jak pro své tělo (zručnost se přece taky počítá), tak pro svoji mysl 🙂 nehledě na to, že popravdě já bych třeba vůbec neměla čas, jezdit někam na kurzy, proto je toto sdílené “vyučování” z domova, které si navíc můžu kdykoli pustit znovu ze záznamu, značka ideál 🙂

Psal jsem to v komentáři.Věnovala jsi se nám každému na jedničku.Vše perfektně vysvětleno,tvoření postupů pro začátečníky hned ve vysílání,následně další videa s postupy.Pro mě byly třeba Clarisky,které mi doposud moc nejdou.Mohu jen říct,profesionání přístup.Děkuji.

Klub je supr. Aničko děkuji, že se nám tak věnuješ a jsi ochotna se podělit o své know how. Jsme tu supr parta. A dračí hlava je ✔️.

A co si vyrobíme v roce 2023? 

LedenVčela (brož nebo náhrdelník)
ÚnorMořský koník (brož nebo náhrdelník)
BřezenSkarab (náhrdelník)
DubenTiára (možno vyrobit i jako náhrdelník na krk)
KvětenDrátovaná květina (dekorace)
ČervenMotýl (spona do vlasů nebo brož)
– červenec a srpen pauza, lidem s ročním předplatným zůstane přes prázdniny přístup do knihovny návodů

Druhou polovinu roku ještě nechávám otevřenou, ale bude to v podobném duchu. 

 

Jak to funguje?

 

 • Součástí klubu je vstup do uzavřené facebookové skupiny, kde budu poskytovat materiály k tvoření a moji plnou podporu.
 • Po objednání se prosím přidejte do Klubu drátování. Přístup vám bude platit vždy na jeden měsíc. (Příklad: když vstoupíte do klubu 12.3., tak vám přístup platí do 12.4.)
 • Každý měsíc vás čeká nové téma, návod na drátovaný šperk, na který byste si třeba sami netroufli, společně to ale zvládneme.
 • Klub funguje v uzavřené fb skupině, měsíčně vás čekají minimálně 2 živé streamy a k tomu doplňující materiál, někdy si dáme třeba streamů více nebo budu fotit “domácí” úkoly, např. u výrobků, kde se bude opakovat motiv, jako jsou třeba stejná pírka u páva. Pokud bych nebyla z nějakého důvodu schopná zajistit živé vysílání (slabý internet, cesta,…), tak video předtočím a do Klubu vložím.
 • Celý měsíc mě máte k danému tématu k dispozici, ptejte se, co vám nejde nebo co potřebujete ukázat znovu. Složité úseky drátovaného šperku vám ráda dotočím znovu, případně nakreslím nebo popíšu další postup.
 • Objednávkou se k ničemu nezavazujete, pokud nebudete mít zájem pokračovat v dalších měsících, prostě jenom další měsíc nezaplatíte a já vás pak ze skupiny odeberu.
 • Přístup ke všem videiím a materiálům (i z minulých měsíců) máte po dobu svého členství kdykoliv k dispozici. Podporu (odpovídání na otázky, dovysvětlení látky, ukázku doplňujících technik) budu poskytovat ale jen vždy k aktuálnímu tématu.
 • K ničemu se nezavazujete, kdykoliv můžete svoje členství na další měsíc přerušit.

 

Jaké NOVÝ člen máte přístup i ke starším a již proběhlým videím, podle kterých můžete tvořit, už k nim ale nemáte moji podporu. Podívejte se vpravo, jaká témata jsme už tvořili anebo přímo nahoře nad tímto odstavcem klikněte na dané téma a podívejte se, jak si s tím poradili přímo dráteníci z klubu 🙂

Harmonogram

 

A co si vyrobíme v roce 2023? 

 

LedenVčela (brož nebo náhrdelník)
ÚnorMořský koník (brož nebo náhrdelník)
BřezenSkarab (náhrdelník)
DubenTiára (možno vyrobit i jako náhrdelník na krk)
KvětenDrátovaná květina (dekorace)
ČervenMotýl (spona do vlasů nebo brož)
– červenec a srpen pauza, lidem s ročním předplatným zůstane přes prázdniny přístup do knihovny návodů

Druhou polovinu roku ještě nechávám otevřenou, ale bude to v podobném duchu. 

V roce 2022 jsme vyráběli znamení zvěrokruhu, návody jsou ve skupině uloženy:

Leden: Kozoroh
Únor: Vodnář
Březen: Ryby
Duben: Beran
Květen: Býk
Červen: Blíženci
Červenec: Rak
Srpen: Lev
Září: Panna
Říjen: Váhy
Listopad: Štír
Prosinec: Střelec

V rámci členství máte přístup ke všem již proběhlým kurzům! 🙂 

V klubu najdete tyto návody z předešlých měsíců.
Jsou uložené v naší uzavřené FB skupina Klub drátování na liště Průvodci. 

2021:
Leden: Páv 
Únor (pauza)
Březen: Lapač snů a pírka 
Duben: Sova 
Květen: Jehlice do vlasů
Červen: (pauza)
Červenec: Kočka 
Srpen: Kytara 
Září: Fénix 
Říjen (Pauza)
Listopad: Můra
Prosinec: Vikingský náramek

2020:
Listopad: Dračí hlava 
Prosinec: Andělská soška 

 

Měsíční členství

– každý měsíc se obnovuje nanovo